خرید فالوور اینستاگرام واقعی و ایرانی

خرید فالوور اینستاگرام واقعی و ایرانی با قیمت ارزان در اتوگرام امکان پذیر می باشد. خرید فالوور فعال ایرانی به شما در کسب سود بیشتر کمک خواهد کرد. قبل از اینکه خرید فالوور از اتوگرامانجام دهید بهتر است که توضیحات زیر را به صرت کامل مطالعه کنید...

ربات اتوگرام چگونه کار میکند و به چه شکل جذب فالوور واقعی انجام میدهد؟

افزایش فالوور واقعی از طریق ربات اتوگرام مفید ترین روش برای افزایش فالوور واقعی در محیط اینستاگرام است .استفاده از ربات اینستاگرام چگونه است؟ اساس کار ربات اینستاگرام بر روش فالو-آنفالو می باشد. به عبارت ساده شما وقتی کسی را فالور کنید ، او نیز به پیج شما خواهد آمد و از پیج شما دیدن می کند و ممکن است شما را نیز فالور کند.حال فرض کنید این کار شبانه روز انجام شود ، یعنی در روز تقریبا ۱۰۰۰ نفر را فالو کنید . این ۱۰۰۰ نفر به پیج شما خواهند آمد و از پیج شما دیدن می کنند و چیزی در حدود ۳۰۰ نفر از آنها شما را فالو میکنند . اساس کار ربات اینستاگرام بر همین روش استوار است . در ربات اینستاگرام ، شما پیج خود را وارد می کنید ، سپس از شما چند پیج هدف می خواد . پیج هدف همان پیج هایی می باشد که قرار است از فالوورهای آن پیج ها شما فالو کنید . یعنی اگر شما یک پیج به عنوان پیج هدف وارد کنید ، ربات اینستاگرام ، فالوورهای آن پیج را یکی پس از دیگری فالو میکند .اگر اینکار توسط یک انسان انجام شود چند مشکل بجز منظم نبودن انسان در 24 ساعت شبانه روز و خستگی انسان پیش روی مدیر پیج اینستاگرام وجود دارد که جز چالش های اینستاگرام است ، از جمله محدودیت فالوو در بازه های زمانی مختلف و...

چرا برای افزایش فالوورواقعی و کسب کار در اینستاگرام به اتوگرام نیاز دارید؟

آیا محیط اینستاگرام برای یک کسب و کار بدون داشتن فالوور واقعی و مناسب سود چندانی دارد؟ و یا پیج اینستاگرام بدون داشتن محتوای خوب برای فروش بیشتر در محیط اینستا خوب میباشد؟ قطعا پاسخ منفی است... صفحات بسیار زیادی هستند که کسب و کارشان را فقط در اینستاگرام دارند و در فضای واقعی هیچ فعالیت به خصوصی ندارند ، یا مغازه و شرکتی در نقطه به اصطلاح بدون پاخور دارند ولی با این حال از فروش خوبی برخوردار هستند، این پیج ها عمدتا دارای فالوور بالایی می باشند و یکی از روش هایی که استفاده می کنند خرید فالوور واقعی و ترجیحا هدفمند اینستاگرام از ربات هوشمند اتوگرام است. اما سوالی که پیش می آید این است که اینکار به چه صورت باید انجام شود و آیا با انجام آن بازدهی مناسب شامل حال کسب و کار شما می شود یا خیر ؟ و در نهایت به این سوال میرسیم آیا واقعا فالوور واقعی اینستاگرام را میتوان خرید؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که بله با ربات اتوگرام شما به راحتی میتوانید دنبال کننده های پیج خود را افزایش دهید،برای پاسخ به سوال بالا ابتدا باید به شرح سوال فالوور واقعی کیست؟ پرداخت،فالوور واقعی یعنی انسان واقعی ،انسان های واقعی هم سلایق متفاوتی دارند و اگر دوست داشتبه باشد پستی را لایک میکند و یا صفحه ای را دنبال میکند، جذب تعداد فالوور واقعی که به مشتری تبدیل شود قطعا کار بسیار دشواری است و زمان زیادی میبرد ، اگر از اتوگرام ستفاده نکنید،اتوگرام بهترین ربات برای افزایش فالوور پیج شما،ربات فوق هوشمند با توانایی های شگفت انگیز.

پیج هدف چیست؟ربات اتوگرام فالوور هدفمند جذب میکند به چه معناست؟

با فرض اینکه شما میخواهید از استعداد خود در محیط اینترنت و شبکه مجازی پر طرفدار اینستا پول در آورده و به عبارت ساده کسب درآمد کنید، بعنوان مثال شغلی که شما در خانه به آن مشغول هستید میتواند چرم دوزی ،عروسک سازی،کار صنایع دستی در خانه،و یا هرگونه کار در منزل دیگر باشد (در این مثال به کار و کسب درآمد در منزل پرداختیم ولی در واقع ربات فوق هوشمند اتوگرام تمامی مشاغل را شامل میشود) مشتریان شما چه کسانی میتوانند باشند؟ با کمی فکر کردن به این نتیجه میرسید مشتریان شما یا کسانی هستند که اطراف شما زندگی میکنند (که در اتوگرام به آن میگوییم جذب فالوور واقعی با توجه شهر و استان و یا همان خرید فالوور واقعی برطبق موقعیت مکانی و شهر کسب کار شما) و همچنین مشتریان شما میتوانند کسانی باشند که پیج های رقیب شما را دنبال کرده اند و پیج های دیگر که به تشخیص خودتان آن ها را شناسایی خواهید کرد ، بعد از اینکه پیج و صفحه اینستاگرام خود را در اتوگرام ثبت میکنید پیغامی برای شما ظاهر خواهد شد که اهداف پیج خود را مشخص کنید و این اهداف شامل ایدی پیج های می باشد که مد نظرتان است تا از آن فالوور واقعی جذب شود.

لیست قیمت خرید فالوور واقعی اینستاگرام

لیست زیر حاوی پکیج های افزایش فالوور کاملا واقعی ،ایرانی ، هدفمند به صورت تعدادی می باشد . بدین گونه که ربات هوشمندافزایش فالوور واقعی اینستاگرام اتوگرام تا زمانی که تعداد فالوور های درخواستی پیج اینستاگرام شما به تعدادی که مشخص کرده اید به کار خود به صورت 24 ساعته ادامه می دهد و وقتی به تعدادی که مشخص کرده اید برسد ربات به کار خود خاتمه میدهد.

100فالوور /واقعی

2,400 تومان
 • دریافت فالوور واقعی
 • جذب فالوورهای کاملا ایرانی
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • قابلیت هدفمند سازی جذب فالوور
 • نمایش آمار زنده پیشرفته

300فالوور /واقعی

6,900 تومان
 • دریافت فالوور واقعی
 • جذب فالوورهای کاملا ایرانی
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • قابلیت هدفمند سازی جذب فالوور
 • نمایش آمار زنده پیشرفته

1,000فالوور /واقعی

21,000 تومان
 • دریافت فالوور واقعی
 • جذب فالوورهای کاملا ایرانی
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • قابلیت هدفمند سازی جذب فالوور
 • نمایش آمار زنده پیشرفته

2,000فالوور /واقعی

41,000 تومان
 • دریافت فالوور واقعی
 • جذب فالوورهای کاملا ایرانی
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • قابلیت هدفمند سازی جذب فالوور
 • نمایش آمار زنده پیشرفته

3,000فالوور /واقعی

60,000 تومان
 • دریافت فالوور واقعی
 • جذب فالوورهای کاملا ایرانی
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • قابلیت هدفمند سازی جذب فالوور
 • نمایش آمار زنده پیشرفته

5,000فالوور /واقعی

99,000 تومان
 • دریافت فالوور واقعی
 • جذب فالوورهای کاملا ایرانی
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • قابلیت هدفمند سازی جذب فالوور
 • نمایش آمار زنده پیشرفته

10,000فالوور /واقعی

195,000 تومان
 • دریافت فالوور واقعی
 • جذب فالوورهای کاملا ایرانی
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • قابلیت هدفمند سازی جذب فالوور
 • نمایش آمار زنده پیشرفته

15,000فالوور /واقعی

290,000 تومان
 • دریافت فالوور واقعی
 • جذب فالوورهای کاملا ایرانی
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • قابلیت هدفمند سازی جذب فالوور
 • نمایش آمار زنده پیشرفته
جذب فالوور واقعی با ربات هوشمند اتوگرام روشی برای تبلیغ پیج شما:

کسب و کار اینترنتی برای هر شغلی، نیازمند تبلیغاتی خوب و تاثیر گذار در در محیط اینترنت است. یکی از گزینه های کسب و کار اینترنتی که در ایران پیشرفت بسیاری داشته است ، کسب و کار تحت شبکه های مجازی نظیر اینستاگرام است. اما جذب مشتری در این شبکه مجازی شگرد خاص خود را دارد و روش هایی متفاوت را برای جذب مشتری می طلبد و شما صرفا با راه اندازی یک صفحه اینستاگرام و قرار دادن پست نمی توانید به سود دهی برسید.
در این برهه زمانی که ما در آن زندگی میکنیم، شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام یکی از نیاز های هر فرد یا کسب و کاری است. استفاده از این محیط ، به دلیل تعداد زیاد کاربران می تواند یک عامل تاثیر گذار در فروش و کسب و کار شما باشد. در راس شبکه های اجتماعی محبوب در ایران اینستاگرام قرار دارد که دلیل این محبوبیت هم تجربه کاری آن در فیس بوک بود و هم امکانات بسیاری خوبی که به کاربران برای گسترش فعالیت های خود ارائه می دهد. وقتی ربات هوشمند اینستاگرام (اتوگرام) روی پیج شما کار میکند روزانه به پیج هزاران نفر رفته و آن ها را فالوو میکند و در واقع هزاران نفر در طول 24 ساعت شبانه روز به پیج شما سر میزنند و از پیج و پست های شما دیدن میکنند ،این کار بی نظیر ترین روش برای تبلیغ پیج شما میباشد که اتوگرام این کار را برای شما انجام میدهد

ربات هوشمند اینستاگرام و افزایش اعتبار شما در اینستاگرام :

نکته مهم در بالا رفتن اعتبار شما در اینستاگرام اینجاست که اعتبار در این شبکه های اجتماعی به تعداد فالوور ها بستگی دارد و جذب فالوور فعال و واقعی هم کاری بسیار مشکل است. شاید شما پست های مفیدی قرار دهید اما نباید این حقیقت را فراموش کرد که در جامعه ما شاید توجه به تعداد فالوور در اینستاگرام ، نسبت به ارائه محتوای مفید بیشتر باشد. بسیاری از صفحات در اینستاگرام هستند که محتوای خوبی ارائه می دهند اما در جذب فالوور ضعیف هستند و رشد جالی ندارد. البته این نکته نباید نادیده گرفته شود که حتی قصد خرید فالوور را داشته باشید باید محتوای مناسبی تولید کنید تا فالوور هایتان باعث رونق کسب و کارتان شوند.

کلاه بردارای در فروش فالوور فیک به جای فالوور واقعی(نحوه کار جذب فالوور فیک):

افراد متفاوتی در محیط اینستاگرام در ایران مشغول به فروش فالوور برای پیج های اینستاگرام هستند و هر یک شروع به تبلیغ در این زمینه کرده اند. اما اکثرا، منظور از واژه خرید فالوور اینستاگرام ، ایجاد فالوور های زیاد در مدت کوتاه برای پیج شما است. کلاه برداران این روش با تکیه بر عبارت بالا رفتن تعداد فالوور های شما ، شما را فریب می دهند در صورتی که این راهکار هیچ تاثیری در فروش شما نخواهد داشت،زیرا این فالوور ها فیک بود و آنها از ضعف اینستاگرام (یعنی عضویت با پست الکترونیک و تایید نگرفتن شماره) سو استفاده کرده و با هزاران پست الکترونیک در اینستاگرام ثبت نام کرده و وقتی شما سفارش فالوور میدهید توسط یک برنامه ساده با هر یک از پست الکترونیک های ساخته شده در اینستاگرام ورود کرده و صفحه شما را فالوو میکنند، و این فرایند در بازه زمانی بسیار کوتاه انجام می شود اما چرا این راهکار تاثیری ندارد ؟ توجه داشته باشید که در سیستم خرید فالوور ، شما هیچ نظارتی بر فالوور های جذب شده برای پیج خود ندارید و فالوور های غیر واقعی و غیر ایرانی را به عنوان مشتری به شما می فروشند و قاعدتا هیچ یک از اینها افزایش فروشی را برای شما ایجاد نخواهند کرد و یا حتی پست های شما را لایک نخواهند کرد ، در ربات هوشمند اتوگرام خرید فالوور اینستاگرام به صورت یکباره و بدون نظارت شما انجام نمیگیرد. ربات اتوگرام، با توجه به اهدافی که شما بر روی آن تنظیم می دهید ، فالوور های مد نظر شما را جذب می کند و وقتی با اتوگرام هدفمند به جذب فالوور میپردازید و زمانی که شما خرید فالوور را به تعداد 1000 نفر انجام می دهید ، 1000 نفر کاربر علاقه مند به کسب و کار شما ، برای پیج اینستاگرام شما جذب می شود.

فالوور رایگان و واقعی اینستاگرام:

سه روش در اتوگرام وجود دارد تا شما هزاران فالوور واقعی رایگان برای پیج خود جذب کنید، این در حالی است که اتوگرام فالوور را میفروشد و برای هر فالوور باید هزینه پرداخت کنید ، اما در این سه روش که به شما توضیح خواهیم داد نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست.
روش اول: شما به محض اینکه در اتوگرام ثبت نام میکنید ،این ربات هوشمند به شما 100 فالوور رایگان برای تست میدهد که در این تست رایگان شما میتوانید ربات را محک زده و از قدرت بی نظیر آن مطلع گردید و در صورت راضی بودن اقدام به خرید فالوور کنید.
روش دوم: شما به محض عضویت در ربات هوشمن اتوگرام ، نمایندگی فروش دریافت میکنید و از آنجایی که قیمت های اتوگرام از دیگر ربات ها ارزان تر است و در عین حال کیفت آن نیز بیشتر میباشد، شما میتوانید از این ربات کسب درآمد کنید،اما جدای کسب درآمد از طریق بازاریابی جذب فالوور میتوانید لینک نمایندگی خود را برای دیگران ارسال کرده تا از طریق آن عضو شوند و به ازای هر خرید آن ها درصد قابل توجه ای در حساب شما پول قرارگیرد که از طریق آن پول اقدام به افزایش فالوور واقعی و رایگان پیج خود بپردازید.
روش سوم: فیلم ببین فالوور بگیر ،در بخش جدید اتوگرام شما میتوانید کلیپ های تبلیغاتی ببینید و به ازای هر ویدئو مبلغی پول در حساب شما وارد میشود که از طریق آن میتوانید فالوور واقعی و هدفمند رایگان دریافت کنید.

قیمت خرید فالوور

قیمت فالوور واقعی ربات هوشمن اتوگرام بسیار به صرفه و معقول است،شما با هر بودجه ای میتوانید شروه به خرید فالوور کنید و از آنجایی که فالوور ها واقعی هستند شما چندین برابر هزینه ای که میکنید را بدست خواهید آورد،به سادگی با هزینه ای اندک شروع کنید و نیاز به صرف هزینه زیاد نیست. اگر به دنبال خرید فالوور ارزان و با کیفیت و هدفمند هستید ، اتوگرام بهترین راهکار برای اینکه پیج خود را قدرتمند سازید است.

خرید فالوور اینستاگرام مرتبط با موضوع کاری(خرید فالوور هدفمند)

در اتوگرام حتی یک فالوور غیر هدفمند در پیج شما نخواهد آمد و همه آنهایی که پیج شما را فالوو خواهند کرد کسانی هستند که به پیج و کسب و کار شما علاقه مندند زیرا در اتوگرام ، فالوور های شما تنها از پیج های معرفی شما جذب می شوند و هیچ فالووری از پیجیغیر از پیج های معرفی شده توسط شما جذب نخواهد شد، و این پیج ها یا همشهریان شما و یا از رقبا شما میباشد و در واقع افرادی هستند که از قبل با موضوع کاری شما در ارتباط بوده اند و با آن نا آشنا نیستند و شما راحت تر می توانید با آنها تعامل برقرار کنید و کالا و خدمات خود را به آنها بفروشید.

زمان درست و بهینه برای خرید فالوور

جذب فالوور در این روش در طی یک مدت زمانی انجام می شود که تسریع در این روش به دو موضوع بستگی دارد،یکی موضوع پیج شما که محبوب برای کاربران پیج های هدفتان باشد و موضوع بعدی اهداف خوبی که مشخص میکنید،گاها امکان دارد شما پیجی را بعنوان هدف مشخص کنید که فالوور فیک خریداری کرده باشد و از آن جذبی صورت نگیرد ،چون فالوور های آن به جهت فیک بودن توان برگشتن به پیج شما را ندارند. دقت داشته باشید که بالارفتن یکباره فالوور(مانند خرید یکباره فیک) می تواند خطراتی مانند بلاک شدن را برای پیج شما به همراه داشته باشید و این کار باید به صورت آهسته و پیوسته باشد تا اینستاگرام پیج شما را بلاک نکند.شما از طریق پنل ربات اتوگرام می توانید به دقت روند افزایش فالوور خود را ببینید و تحلیل کنید که کدام پیج هدف شما ناکارامد هست و با تغییر آن به روند جذب فالوور واقعی و هدفمند سرعت ببخشید و بهینه ترین حالت را برای خود ایجاد نمایید.

امنیت ربات هوشمند جذب فالوور واقعی اینستاگرام:

همانطور که تا اینجا متوجه شدید ، خرید فالوور اینستاگرام از طریق ربات هوشمند اتوگرام بهترین ربات اینستاگرام از لحاظ به صرفه و بهینه بودن است، در این روش دقیقا هر تعداد که فالوور مد نظرتان است را خریداری میکنید و ربات به همان تعداد برای شما فالوور جذب خواهد کرد همچنین در اتوگرام شما فرصت تست عملکرد سیستم را به رایگان خواهید داشت.